online zápasy
najnovŠie sprÁvy
najbliŽŠie zÁpasy
predchÁdzajÚce zÁpasy
galÉrie
If you are paying attention to learn Web optimization techniques subsequently you must peruse this paragraph, hollister outlet titillate upload more video tutorials having such fine quality. Thanks. Hollister France Soldes Wow! It is likewise nice article almost JavaScript, Babyliss Big Hair is there any additional network site which provides these information among quality? hollister clothing is it etiquette to simply learn from textbooks not to disburse a visit internet for maximum recent updates, chanel espadrilles price If you are free apt watch funny videos online then I recommend you to expenditure a visit this website, Babyliss UK really PHP is a open source and its assist we can earn free from any community or network site for it occurs here by this website. hollister uk thanks for providing these statistics. Hollister Shopthe contents existing by this network site are really awesome for folk knowledge,

SPRÁVY

Tesné víťazstvo proti HBC Nova
V sobotnom zápase sa stretli hokejbalisti TJ Sokol Žirafa s vedúcim tímom tabuľky HBC Nova Team, s ktorým zvíťazili tesne 5:4.
čítať ďalej

Prvá prehra v sezóne
Hokejbalisti TJ Sokol Žirafa si v sobotnom zápase pripísali prvú prehru v sezóne, keď podľahli HBC Warriors 2:4.
čítať ďalej

Dnes o 16.45 h proti HBC NOVA Team
V sobotu 11. októbra 2008 o 16.45 h nastúpia "sokoli" proti vedúcemu tímu tabuľky HBC NOVA Team.
čítať ďalej

Predstavujeme víťaza II. seniorskej hokejbalovej Žirafa ligy - TJ Sokol Žirafa
Viacero prívlastkov získal počas uplynulej sezóny novovzniknutý hokejbalový tím Sokol Žirafa, ktorý sa už v prvom roku svojej existencie tešil z titulu v II. lige.
čítať ďalej

V poslednom ligovom zápase víťazstvo Sokola
V sobotu 14. júna odohrali hokejbalisti TJ Sokol Žirafa Žilina posledný ligový zápas sezóny 2007/2008, v ktorom sa stretli s tímom Aqua Nordiques "B".
čítať ďalej

V súboji prvého s tretím ďalšie víťazstvo TJ Sokol
V sobotu 31. mája nastúpili "sokoli" na zápas proti tretiemu tímu tabuľky HBC Sharks. V obojstranne útočnom súboji sa nakoniec zrodilo víťazstvo Sokola v pomere 12:6.
čítať ďalej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12