online zápasy
najnovŠie sprÁvy
najbliŽŠie zÁpasy
predchÁdzajÚce zÁpasy
galÉrie
If you are paying attention to learn Web optimization techniques subsequently you must peruse this paragraph, hollister outlet titillate upload more video tutorials having such fine quality. Thanks. Hollister France Soldes Wow! It is likewise nice article almost JavaScript, Babyliss Big Hair is there any additional network site which provides these information among quality? hollister clothing is it etiquette to simply learn from textbooks not to disburse a visit internet for maximum recent updates, chanel espadrilles price If you are free apt watch funny videos online then I recommend you to expenditure a visit this website, Babyliss UK really PHP is a open source and its assist we can earn free from any community or network site for it occurs here by this website. hollister uk thanks for providing these statistics. Hollister Shopthe contents existing by this network site are really awesome for folk knowledge,

SPRÁVY

V úvode nabitého víkendu víťazstvo nad Lodnom
Sokoli, hrajúci v oklieštenej zostave, si v sobotu zmerali sily s hráčmi HBK Profi Lodno. Po gólovom uragáne v druhej tretine zvíťazili "sokoli" v pomere 7:2.
čítať ďalej

V druhom jarnom zápase opäť víťazstvo Sokola
Sokoli sa v druhom jarnom zápase predstavili proti HBC Rajec. Opäť výborne zvládli prvé dve tretiny a zvíťazili 8:4.
čítať ďalej

Na úvod jari vysoké víťazstvo nad HBC Sharks
Sokoli sa v prvom jarnom kole stretli s posledným tímom tabuľky HBC Sharks. Po dobre zvládnutom úvode si pripísali víťazstvo 11:5.
čítať ďalej

V sobotu štartujeme proti HBC Sharks
Cez víkend štartuje odvetná časť FHŽL II. "Sokoli" sa v prvom jarnom kole stretnú s predposledným tímom tabuľky - HBC Sharks.
čítať ďalej

V derbyzápase s Dandy Group víťazstvo "sokolov"
V sobotnom zápase sa stretli "sokoli" s kamarátmi z tímu Dandy group. Z vysokého víťazstva, ktoré sa však nerodilo ľahko, sa napokon radovali hráči Sokola.
čítať ďalej

Vysoké víťazstvo proti HBC Sharks
"Sokoli" si tentokrát "pochutnali" na HBC Sharks, keď ich zdolali vysoko 12:2.
čítať ďalej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12