online zápasy
najnovŠie sprÁvy
najbliŽŠie zÁpasy
predchÁdzajÚce zÁpasy
galÉrie
If you are paying attention to learn Web optimization techniques subsequently you must peruse this paragraph, hollister outlet titillate upload more video tutorials having such fine quality. Thanks. Hollister France Soldes Wow! It is likewise nice article almost JavaScript, Babyliss Big Hair is there any additional network site which provides these information among quality? hollister clothing is it etiquette to simply learn from textbooks not to disburse a visit internet for maximum recent updates, chanel espadrilles price If you are free apt watch funny videos online then I recommend you to expenditure a visit this website, Babyliss UK really PHP is a open source and its assist we can earn free from any community or network site for it occurs here by this website. hollister uk thanks for providing these statistics. Hollister Shopthe contents existing by this network site are really awesome for folk knowledge,

SPRÁVY

V piatok dohrávka proti HBC Warriors
Sokoli odštartujú víkend dohrávaným stretnutím proti HBC Warriors. Začiatok zápasu je v piatok 1. mája o 17.15 h.
čítať ďalej

Líder čara zbavený!
Hráči TJ Sokol Žirafa si v šlágri jarnej časti poradili s lídrom tabuľky vysoko 6:1.
čítať ďalej

V sobotu šláger jari proti HBC NOVA!
V sobotu čaká mužstvo TJ Sokol vedúci tím tabuľky HBC Nova. Začiatok je v sobotu 25. apríla o 9.30 h na ihrisku na Závaží.
čítať ďalej

Sokoli s víťazstvom na nulu
Hráči TJ Sokol si v sobotu pripísali víťazstvo na nulu, keď zdolali posledný tím tabuľky Aqua Nordiques "B" vysoko 11:0.
čítať ďalej

V sobotu proti Aqua Nordiques B
Sokoli odohrajú ďalší zápas sezóny v sobotu 28. marca proti HBC Aqua Nordiques B. Začiatok je naplánovaný na 9.00 h.
čítať ďalej

Sokoli s prvou jarnou prehrou
V nedeľnom zápase si sokoli zmerali s "béčkom" Kysuckého Nového Mesta. V opäť oklieštenej zostave to tentokrát na súpera nestačilo a sokoli prehrali vysoko 3:7.
čítať ďalej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12