online zápasy
najnovŠie sprÁvy
najbliŽŠie zÁpasy
predchÁdzajÚce zÁpasy
galÉrie
If you are paying attention to learn Web optimization techniques subsequently you must peruse this paragraph, hollister outlet titillate upload more video tutorials having such fine quality. Thanks. Hollister France Soldes Wow! It is likewise nice article almost JavaScript, Babyliss Big Hair is there any additional network site which provides these information among quality? hollister clothing is it etiquette to simply learn from textbooks not to disburse a visit internet for maximum recent updates, chanel espadrilles price If you are free apt watch funny videos online then I recommend you to expenditure a visit this website, Babyliss UK really PHP is a open source and its assist we can earn free from any community or network site for it occurs here by this website. hollister uk thanks for providing these statistics. Hollister Shopthe contents existing by this network site are really awesome for folk knowledge,

SPRÁVY

Sokolisti opäť na víťaznej vlne
Hokejbalisti TJ Sokol Žilina nastúpili proti tretiemu tímu tabuľky - HBC Warriors. Zápas sa nakoniec skončil jasným víťazstvom Sokola v pomere 8:3.
čítať ďalej

Ďalšie posily na súpiske Sokola
Sokoli nastúpili proti Lodnu s ďalšími dvoma posilami. Ich dres premiérovo obliekla dvojica Anton "Oto" Hálek a Michal "Kokino" Kokavec.
čítať ďalej

Sokoli zvíťazili v zápase 20. kola s Lodnom
V sobotnom zápase sa zrodilo už sedemnáste víťazstvo Sokola v tejto sezóne. Stretnutie sa odohralo v priateľskej atmosfére a príjemnom počasí.
čítať ďalej

Proti Sharks už aj s novými posilami
V sobotnom zápase nastúpili v drese TJ Sokol Žirafa dve nové tváre - Marián "Cappy" Köppl a Ivan "Šumo" Šumichrast.
čítať ďalej

Tesné víťazstvo proti HBC Sharks
V zápase 19. kola si "sokoli" pripísali ďalšie víťazstvo, tentokrát proti HBC Sharks. Najmä vďaka dobrému výkonu brankára Sharks to bola dráma až do konca.
čítať ďalej

V šlágri kola úspešnejší sokoli
V nedeľnej dohrávke II. ligy sa stretli vedúci sokoli s druhým tímom tabuľky Aqua Nordiques "B". V šlágri sa napokon z tesného víťazstva tešili hokejbalisti Sokola.
čítať ďalej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12