online zápasy
najnovŠie sprÁvy
najbliŽŠie zÁpasy
predchÁdzajÚce zÁpasy
galÉrie
If you are paying attention to learn Web optimization techniques subsequently you must peruse this paragraph, hollister outlet titillate upload more video tutorials having such fine quality. Thanks. Hollister France Soldes Wow! It is likewise nice article almost JavaScript, Babyliss Big Hair is there any additional network site which provides these information among quality? hollister clothing is it etiquette to simply learn from textbooks not to disburse a visit internet for maximum recent updates, chanel espadrilles price If you are free apt watch funny videos online then I recommend you to expenditure a visit this website, Babyliss UK really PHP is a open source and its assist we can earn free from any community or network site for it occurs here by this website. hollister uk thanks for providing these statistics. Hollister Shopthe contents existing by this network site are really awesome for folk knowledge,

SPRÁVY

Dvojgólové víťazstvo nad Sharks Lodno
Sokoli v 23. kole nastúpili proti Sharks Lodno. O výsledku a víťazstve TJ Sokol rozhodla najmä prvá tretina, ktorá skončila 5:0.
čítať ďalej

Vysoká výhra nad oslabenými Warriors
Sokoli si v piatkovej predohrávke 22. kola zmerali sily s HBC Warriors. Súper nastúpil v značne oklieštenej zostave a aj preto sa zápas skončil jednoznačne 14:0 v prospech TJ Sokol.
čítať ďalej

Poltucet v prvej tretine rozhodol o víťazstve Sokola
Hokejbalisti TJ Sokol Žirafa si v zápase proti HBK KNM "B" pripísali dvadsiate víťazstvo v sezóne. O výsledku rozhodla najmä prvá tretina, v ktorej sokoli nasúkali svojmu súperovi šesť gólov.
čítať ďalej

Vydretá výhra nad Rajcom
V zápase 19. kola nastúpili Sokoli proti 3. tímu tabuľky - HBC Rajec. Po veľmi vyrovnanom priebehu rozhodol o víťazstve Sokola gólom do prázdnej brány R. Kašša.
čítať ďalej

Kontumačné víťazstvo nad Wild Wind
V sobotu 27. marca 2010 mali sokoli nastúpiť proti tímu Wild Wind, no súper sa nedostavil a tak na konto TJ Sokol putuje kontumačné víťazstvo v pomere 5:0.
čítať ďalej

Víťaztsvo na nulu proti HBK Panthers
Sokoli sa v 17. kole stretli s posledným tímom tabuľky HBK Panthers. Po jednoznačnom priebehu si pripísali víťazstvo 8:0.
čítať ďalej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12